ביטוח מתנפחים

כל ארגון המציע פעילות בתחום הספורט האתגרי – נחשף לרמת סיכון גבוהה ביותר – הסיכונים כוללים פגיעות גוף למשתתפי הפעילות וגם לזרים כמו כן לנזק לרכוש של אחרים. סכומי הפיצויים הנדרשים ע"י בא כוח הנפגעים עולים ועולים ונדרשים גבולות אחריות גבוהים ביותר במיוחד עקב פסיקת "יכולת השנים האבודות". לנו בסוכנות ספיר התמחות ונסיון רב שנים בביטוח פעילות אתגרית ופיתחנו תכניות מיוחדות ויחודיות העונות על כל צרכי הביטוח של הלקוח ויכולותיו – ביטוח מפני תביעות צד ג' אחריות מקצועית, חבות המוצר וחבות המעביד. כמו כן, ביטוח תאונות אישיות לקבוצות, מטיילים, רוכבי אופניים וכ"ו.. בחוג לקוחותיה של סוכנות יוסי ספיר בתחום הספורט האתגרי נמנות חברות העוסקות בתחום מהטובות בישראל.

ביטוח מתנפחים

מתקנים מתנפחים הם מהאטרקציות האטרקטיביות הקיימות היום בעולם השעשועים לילדים. הם גורמים לקטנטנים להוציא אנרגיה, לחייך, לקפוץ, להנות, להפעיל את הדימיון ולהיות מאושרים.

הם קיימים בכל קניון, בכל אירוע, בכל ג'ימבורי ולפעמים סתם בחצר שבחוץ.

קיימים סוגים רבים של מתקנים מתנפחים החל ממגלשות, אתגרונים, ועד לקירות טיפוס מתנפחים המשלבים סולמות וחבלים. הצבעוניות שבמתקנים אלו גורמת לילדים גירוי ויזואלי שאין לו תחליף וגורם להם לעזוב את המסכים ולהתעסק בפעילות גופנית אנרגטית ומהנה.

יחד עם זאת, קיימת למפעיל המתקנים חשיפה לא קטנה לתביעות רשלנות  בשל נזקי גוף העלולים להיגרם לילדים המשתמשים במתקנים. לאור העובדה כי גיל המשתמשים בפעילות זו  צעיר ביותר, הפיצויים שנפסקים בבתי המשפט במקרי תביעה הם גבוהים יותר, ויכולים להגיע למאות אלפי שקלים. לכן הפעלת מתקנים מתנפחים מצריכה בראש ובראשונה עריכת ביטוח רחב, מקיף ומקצועי שייערך ע"י מומחים בתחום. 

סוכנות ספיר הינה סוכנות ביטוח המתמחה שנים רבות בעריכת ביטוח למפעילי מתקנים מתנפחים. בין לקוחותיה של סוכנות ספיר נמנים מפעילי המתקנים המובילים בתחום שבחרו לא להתפשר ולבטח את עסקם במקום המקצועי ביותר.

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

א'-ה' בין השעות 08:00-16:00
ערבי חג 08:00-13:00

להצעת מחיר או התייעצות

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם