ביטוח נינג'ה

כל ארגון המציע פעילות בתחום הספורט האתגרי – נחשף לרמת סיכון גבוהה ביותר – הסיכונים כוללים פגיעות גוף למשתתפי הפעילות וגם לזרים כמו כן לנזק לרכוש של אחרים. סכומי הפיצויים הנדרשים ע"י בא כוח הנפגעים עולים ועולים ונדרשים גבולות אחריות גבוהים ביותר במיוחד עקב פסיקת "יכולת השנים האבודות". לנו בסוכנות יוסי ספיר התמחות ונסיון רב שנים בביטוח פעילות אתגרית ופיתחנו תכניות מיוחדות ויחודיות העונות על כל צרכי הביטוח של הלקוח ויכולותיו – ביטוח מפני תביעות צד ג' אחריות מקצועית, חבות המוצר וחבות המעביד. כמו כן, ביטוח תאונות אישיות לקבוצות, מטיילים, רוכבי אופניים וכ"ו.. בחוג לקוחותיה של סוכנות יוסי ספיר בתחום הספורט האתגרי נמנות חברות העוסקות בתחום מהטובות בישראל.

ביטוח נינג'ה

מתקני הנינג'ה סחפו בשנים האחרונות את ישראל, אותו מסלול מטורף שחוגג אתלטיות ונחישות הפך לשם דבר בעולם הספורט והכושר הישראלי בפרט והעולמי בכלל.

מתקני הנינג'ה התחילו לצבור תאוצה בזכות התוכנית "נינג'ה ישראל" המשודרת ב"קשת" בשנים האחרונות בהנחיית אסי עזר ורותם סלע.

התוכנית הינה תוכנית ריאליטי המבוססת על התוכנית האמריקאית "אתגרי הנינג'ה" של רשת NBC.

התוכנית מציגה מספר רב ומגוון של מתמודדים המנסים את מזלם בהשלמת מסלול מכשולים עם דרגת קושי עולה.

לאחר התוכנית, החלו מפעילי ספורט וכושר שונים להפעיל מסלולי נינג'ה עבור לקוחותיהם. עם ההנאה הרבה הקיימת במתקנים אלו, יש לזכור כי למפעיל קיימת אחריות בדין כלפי המשתמשים השונים ובמקרה של רשלנות הוא חשוף לתביעות נזיקין.

על מנת לכסות אחריות זו, יש לערוך ביטוח בצורה מקצועית, רחבה ומקיפה על מנת לא להשאיר פרצות לחברת הביטוח לדחות כיסוי ביטוחי במקרה נזק.

סוכנות ספיר מתמחה ובעלת ניסיון רב בעריכת ביטוח לעסקים המפעילים מתקני הנינג'ה ובין לקוחותיה מרבית המפעילים הגדולים בארץ בתחום.

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

א'-ה' בין השעות 08:00-16:00
ערבי חג 08:00-13:00

להצעת מחיר או התייעצות

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם